Albatros Media slevové kupóny, kódy a slevy

Albatros Media sleva

Společnost Albatros Media a. s. je největším knižním vydavatelstvím v České republice a také jednou z nejvýznamnějších tuzemských mediálních společností. V současné době toto vydavatelství funguje jako nástupnická společnost organizace ALBATROS nakladatelství a. s.

 

Společná historie těchto firem sahá až do roku 1949. Albatros Media však převzala pomyslnou štafetu teprve v roce 2008. I tak má tato společnost za sebou již tisíce vydaných titulů a bezpočet úspěchů.

 

Slevové kupóny, akce a další slevy Albatros Media

Albatrosmedia.cz samozřejmě nabízí zákazníkům řadu výhod pro příjemnější nákup a jako motivaci k dalším nákupům i v budoucnosti. Mezi hlavní lákadla patří jistě věrnostní program, ve kterém můžete sbírat body a získávat slevové kupóny, různé knižní dárky, akční bonusy apod.

Věrnostní body získáte za každou objednávku a první body na slevový kupón se Vám připíší již při registraci do klubu jako uvítací dárek. Přičtěte k těmto zajímavým výhodám rozsáhlý sortiment, přehlednost online obchodu a rychlé vyřízení i doručení objednávky – a máte jistě dobrý důvod stát se na Albatrosmedia.cz věrnými zákazníky.

http://www.albatrosmedia.cz/

Nejnovější slevové kupony Albatros Media

 logo

25% sleva na knihy Albatrosmedia a doprava zdarma!   Se slevovým kódem získáte slevu neuvěřitelných 25% na všechny knihy od Albatros Media a k tomu ještě dopravu zdarma!!   Sleva j... více ››

Slevový kód:

Kategorie:


 logo

Albatros sleva 20 % a doprava zdarma na vše   Všechny knihy od vydavatelství Albatros Media zakoupíte ve speciální slevové akci se slevou 20 % a také s dopravou zdarma! Sleva je platná na vše... více ››

Bez kódu!

Kategorie:


 logo

Sleva 150Kč na knihy Albatros Media   Nakladatelství Albatros Media má pro Vás připraven předvánoční dárek v podobě slevy 150Kč při nákupu nad 800Kč.... více ››

Slevový kód:

Kategorie:


 logo

100Kč sleva na knihy nakladatelství Albatros Media   Do 19.prosince můžete využít slevový kupon na mimořádnou slevu 100Kč při nákupu nad 500Kč!... více ››

Slevový kód:

Kategorie:


Další informace o Albatros Media

Nejvýznamnější český vydavatel

 

Albatros Media vydává neuvěřitelných 2000 titulů ročně a zaštiťuje na 15 samostatných vydavatelství a nakladatelství. V současné době pod společnost spadá: Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, Egmont a také Kniha Zlín.

 

Kromě klasických tištěných knih se společnost věnuje i moderním médiím. Zajišťuje např. vydávání v současnosti stále populárnějších elektronických knih v rámci projektů eReading a Palmknihy a také je partnerem České televize (Edice ČT). Společnost rovněž provozuje rozsáhlý internetový portál Albatrosmedia.cz, který mimo jiné funguje i jako online obchod nabízející tituly z vlastní produkce.

 

Trocha historie

 

Nakladatelství Albatros, které je předchůdcem skupiny Albatros Media, představuje největší a také nejstarší české vydavatelství. Ještě do roku 1969 působila firma pod původním názvem Státní nakladatelství dětské knihy. V roce 1956 toto nakladatelství dokonce vedl slavný spisovatel Bohumil Říha a v roce 1964 se společnost stala spoluzakladatelem významného knižního veletrhu konaného v italské Bologni.

 

Během více než 60 let působení spatřilo díky tomuto nakladatelství světlo světa na 10 000 titulů. Celkový náklad se přitom pohybuje okolo 350 000 000 výtisků, což je skutečně neuvěřitelné číslo. V současnosti přichází Albatros Media každoročně se stovkami titulů, mezi kterými najdete jak současnou světovou beletrii, tak i starou českou klasiku a samozřejmě bezpočet dalších žánrů. Vyčerpávající nabídka Vás čeká právě ve zmíněném internetovém obchodě Albatrosmedia.cz.

 

Online obchod Albatrosmedia.cz

 

Na stránkách internetového obchodu Albatrosmedia.cz můžete najít tisíce knižních titulů všech žánrů. Čekají Vás prověřené bestsellery, které by neměly chybět v knihovně žádného nadšeného čtenáře, zajímavé novinky od českých i zahraničních autorů a dozvíte se také, na jaké knihy se můžete v blízké budoucnosti těšit anebo které tituly získaly významná ocenění. V hlavní kategorii „Naše knihy“ najdete záplavu žánrů, mezi kterými nechybí česká beletrie, světová beletrie, knihy pro děti či knihy pro dospělé nebo poezie. Ze „speciálních“ a odborných žánrů se pak nabízí např.:

 

Historie

Vojenská literatura

Auto-moto

Ekonomie a byznys

Cestování

Jazyky

Učebnice

Počítače

Umění a kultura

Technika a věda

Životní styl a zdraví

Společnost a politika

Komiksy

Kuchařky

Psychologie a osobní rozvoj

A mnoho dalšího…

 

Využijte při nákupu slevové kupony Albatros Media a ušetříte! U nás na Kuponka.cz najdete vždy jen ty aktuální a platné slevové kódy Albatros Media. Správná sleva je ta, která Vám ušetří nejvíce. Pečlivě vybírejte, na Albatros Media máme různé slevy na konkrétní zboží, kategorie, na celý nákup i na poštovné. Podívejte se, který slevový kupon Albatros Media Vám ušetří nejvíce!