Albatros Media slevové kupony

3 platné slevy na albatrosmedia.cz
Máme pro Vás dnes platné slevové kódy Albatros Media, slevy, akce a tipy na výprodeje! Slevy Albatros Media denně hlídáme a aktualizujeme, využijte slevové poukazy na nákup, ušetříte na vybraném sortimentu, využijte slevový kód platný podle výše objednávky, získejte dárek navíc nebo v eshopu Albatros Media využijte dopravu zdarma.

Nejvýznamnější český vydavatel

Albatros Media vydává neuvěřitelných 2000 titulů ročně a zaštiťuje na 15 samostatných vydavatelství a nakladatelství. V současné době pod společnost spadá: Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, Egmont a také Kniha Zlín.

Kromě klasických tištěných knih se společnost věnuje i moderním médiím. Zajišťuje např. vydávání v současnosti stále populárnějších elektronických knih v rámci projektů eReading a Palmknihy a také je partnerem České televize (Edice ČT). Společnost rovněž provozuje rozsáhlý internetový portál Albatrosmedia.cz, který mimo jiné funguje i jako online obchod nabízející tituly z vlastní produkce.

Trocha historie

Nakladatelství Albatros, které je předchůdcem skupiny Albatros Media, představuje největší a také nejstarší české vydavatelství. Ještě do roku 1969 působila firma pod původním názvem Státní nakladatelství dětské knihy. V roce 1956 toto nakladatelství dokonce vedl slavný spisovatel Bohumil Říha a v roce 1964 se společnost stala spoluzakladatelem významného knižního veletrhu konaného v italské Bologni.

Během více než 60 let působení spatřilo díky tomuto nakladatelství světlo světa na 10 000 titulů. Celkový náklad se přitom pohybuje okolo 350 000 000 výtisků, což je skutečně neuvěřitelné číslo. V současnosti přichází Albatros Media každoročně se stovkami titulů, mezi kterými najdete jak současnou světovou beletrii, tak i starou českou klasiku a samozřejmě bezpočet dalších žánrů. Vyčerpávající nabídka Vás čeká právě ve zmíněném internetovém obchodě Albatrosmedia.cz.

Online obchod Albatrosmedia.cz

Na stránkách internetového obchodu Albatrosmedia.cz můžete najít tisíce knižních titulů všech žánrů. Čekají Vás prověřené bestsellery, které by neměly chybět v knihovně žádného nadšeného čtenáře, zajímavé novinky od českých i zahraničních autorů a dozvíte se také, na jaké knihy se můžete v blízké budoucnosti těšit anebo které tituly získaly významná ocenění. V hlavní kategorii „Naše knihy“ najdete záplavu žánrů, mezi kterými nechybí česká beletrie, světová beletrie, knihy pro děti či knihy pro dospělé nebo poezie. Ze „speciálních“ a odborných žánrů se pak nabízí např.:

Historie

Vojenská literatura

Auto-moto

Ekonomie a byznys

Cestování

Jazyky

Učebnice

Počítače

Umění a kultura

Technika a věda

Životní styl a zdraví

Společnost a politika

Komiksy

Kuchařky

Psychologie a osobní rozvoj

A mnoho dalšího…