Countrylife slevové kupony

1 platná sleva na countrylife.cz
Máme pro Vás dnes platné slevové kódy Countrylife, slevy, akce a tipy na výprodeje! Slevy Countrylife denně hlídáme a aktualizujeme, využijte slevové poukazy na nákup, ušetříte na vybraném sortimentu, využijte slevový kód platný podle výše objednávky, získejte dárek navíc nebo v eshopu Countrylife využijte dopravu zdarma.

Doprava z Countrylife.cz

U veškeré dopravy platí že, pokud si zákazník zvolí platbu přes platební bránu nebo bankovním převodem, hradí pouze dopravu, nikoliv doběrečné. Při objednávce nad 1 200 Kč včetně DPH je doprava ZDARMA a neplatí se ani žádné doběrečné.

Zákaznický servis Country Life

Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností prodejce dodáno v co nejkratší době zásilkovou službou, max. do 5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. U platby na bankovní účet se lhůta počítá od připsání částky na účet prodejce.

Obchod doručuje v rámci České republiky a Slovenské republiky.

Sortiment Contrylife

Na coutrylife.cz najdete vedle biopotravin také přírodní kosmetiku, ekologickou drogerii, seznam kamenných prodejen a restaurací a jejich provozní doby a služby. Pak také zajímavé recepty a magazín.

Mezi biopotravinami jsou třeba obiloviny, luštěniny, ořechy, semínka a sušené plody, bezlepkové pečivo, polotovary a směsi, náhražky masa a vajec, pomazánky, paštiky a džemy, dětská výživa, nápoje a čaje, oleje, rostlinná mléka, pochutiny, čerstvé pečivo a další.

V kosmetice to jsou tělová, vlasová, pleťová a dekorativní kosmetika, přírodní mýdla, ústní hygiena, aromaterapie, dětská kosmetika, pánská kosmetika, deodoranty a parfémy, rozprašovače atd.

Ekologická drogerie zahrnuje čisticí a prací prostředky, přípravky na mytí nádobí a hygienické potřeby.

Chcete získat slevu a vyzkoušet něco, co ještě neznáte za příznivou cenu, nebo zde nakupujete pravidelně a máte svůj oblíbený sortiment? Využijte pro svůj nákup slevový kód.

Možnosti platby

Zákazník má na výběr ze tří způsobů úhrady kupní ceny za zboží:

  1. a) zboží je možné v plné výši zaplatit dobírkou (hotově, v některých případech také platební kartou),
  2. b) prostřednictvím platební brány na internetu,
  3. c) bankovním převodem.

Zajímavosti

V Nenačovicích u Berouna funguje od roku 2003 ekologické centrum Country Life. Jeho součástí je sídlo firmy, vzorková prodejna, biopekárna, ekofarma a balírna, donedávna také velkoobchodní sklad. Ekocentrum vzniklo přestavbou bývalého kravína na nízkoenergetickou budovu a přistavěním nové části, tzv. Archy, která má parametry pasivního domu. Jedná se o první pasivní dům postavený v ČR. Ekocentrum je také místem konání každoročních zářijových Biodožínek.