Countrylife slevové kupóny, kódy a slevy

Countrylife sleva

Countrylife.cz

 

Country Life – dnes již velmi populární a asi nejznámější obchod s biopotravinami. Společnost byla založena v roce 1991 a jejím prostřednictvím se pravděpodobně česká veřejnost poprvé setkala s pojmem biopotraviny.

 

„Ekologické zemědělství a jeho produkty chápu jako jediný přijatelný způsob, jak zacházet s hospodářskými zvířaty, obchodovat s plodinami a potravinami a jak se v moderní společnosti stravovat.“ Otakar Jiránek, majitel společnosti

 

Vedle velkoobchodu, rozsáhlé sítě kamenných prodejen a restaurací provozuje tato společnost také on-line obchod s biopotraviny a dalším sortimentem na coutrylife.cz

 

Pro každého něco

 

Nejste ortodoxním vyznavačem biopotravin? Vyzkoušejte třeba kosmetiku nebo drogerii. Nechte si připravit chutné jídlo od profesionálů v některé z restaurací a zjistíte, že na biopotravinách není nic divného, vždyť to nejsou jenom semínka a klíčky. Pokud hledáte inspiraci pro využití některých netradičních potravin, podívejte se na recepty nebo si přečtěte třeba magazín. A ti, co už to znají, určitě rádi využijí na svůj nákup slevové kupóny.

https://www.countrylife.cz/

Nejnovější slevové kupony Countrylife

 logo

Country Life slevový kupon na -5 %   Bio potraviny, ekologickou drogerii a přirodní kosmetiku z nabídky eshopu Countrylife.cz zakoupíte s naším slevovým kódem při objednávce nad 3000 Kč se sl... více ››

Slevový kód:

 logo

Nešetřete na svém zdraví, šetřete svou peněženku. Tento slevový kupon do obchodu Country Life vám ušetří 10 % na objednávce. Žijte zdravě a zodpovědně s Countrylife.cz, kde zakoupíte biopotraviny, pří... více ››

Slevový kód:

Kategorie: ,


Další informace o Countrylife

Doprava z Countrylife.cz

 

Doprava GEIS – platba předem a při odběru do 1 200 Kč za zboží včetně DPH je stanovena na 89 Kč včetně DPH. V případě dodání zboží na dobírku je navýšena na částku 109 Kč včetně DPH. (cena za doběrečné je 20 Kč včetně DPH).

 

Doprava DPD – platba předem a při odběru do 1 200 Kč za zboží včetně DPH je stanovena na 79 Kč včetně DPH (CZ) 89 Kč včetně DPH (SK). V případě dodání zboží na dobírku je navýšena o částku 20 Kč včetně DPH. (cena za doběrečné je 20 Kč včetně DPH).

 

Doprava Uloženka – platba předem a při odběru do 1 200 Kč za zboží včetně DPH je stanovena na 49 Kč včetně DPH. V případě dodání zboží na dobírku je navýšena o částku 20 Kč včetně DPH. (cena za doběrečné je 20 Kč včetně DPH).

 

U veškeré dopravy platí že, pokud si zákazník zvolí platbu přes platební bránu nebo bankovním převodem, hradí pouze dopravu, nikoliv doběrečné. Při objednávce nad 1 200 Kč včetně DPH je doprava ZDARMA a neplatí se ani žádné doběrečné.

 

Zákaznický servis Country Life

 

Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností prodejce dodáno v co nejkratší době zásilkovou službou, max. do 5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. U platby na bankovní účet se lhůta počítá od připsání částky na účet prodejce.

 

Obchod doručuje v rámci České republiky a Slovenské republiky.

 

Sortiment

 

Na coutrylife.cz najdete vedle biopotravin také přírodní kosmetiku, ekologickou drogerii, seznam kamenných prodejen a restaurací a jejich provozní doby a služby. Pak také zajímavé recepty a magazín.

 

Mezi biopotravinami jsou třeba obiloviny, luštěniny, ořechy, semínka a sušené plody, bezlepkové pečivo, polotovary a směsi, náhražky masa a vajec, pomazánky, paštiky a džemy, dětská výživa, nápoje a čaje, oleje, rostlinná mléka, pochutiny, čerstvé pečivo a další.

 

V kosmetice to jsou tělová, vlasová, pleťová a dekorativní kosmetika, přírodní mýdla, ústní hygiena, aromaterapie, dětská kosmetika, pánská kosmetika, deodoranty a parfémy, rozprašovače atd.

 

Ekologická drogerie zahrnuje čisticí a prací prostředky, přípravky na mytí nádobí a hygienické potřeby.

 

Chcete získat slevu a vyzkoušet něco, co ještě neznáte za příznivou cenu, nebo zde nakupujete pravidelně a máte svůj oblíbený sortiment? Využijte pro svůj nákup slevový kód.

 

Platby

 

Zákazník má na výběr ze tří způsobů úhrady kupní ceny za zboží:

 

  1. a) zboží je možné v plné výši zaplatit dobírkou (hotově, v některých případech také platební kartou),
  2. b) prostřednictvím platební brány na internetu,
  3. c) bankovním převodem.

 

Zajímavosti

 

V Nenačovicích u Berouna funguje od roku 2003 ekologické centrum Country Life. Jeho součástí je sídlo firmy, vzorková prodejna, biopekárna, ekofarma a balírna, donedávna také velkoobchodní sklad. Ekocentrum vzniklo přestavbou bývalého kravína na nízkoenergetickou budovu a přistavěním nové části, tzv. Archy, která má parametry pasivního domu. Jedná se o první pasivní dům postavený v ČR. Ekocentrum je také místem konání každoročních zářijových Biodožínek.

Využijte při nákupu slevové kupony Countrylife a ušetříte! U nás na Kuponka.cz najdete vždy jen ty aktuální a platné slevové kódy Countrylife. Správná sleva je ta, která Vám ušetří nejvíce. Pečlivě vybírejte, na Countrylife máme různé slevy na konkrétní zboží, kategorie, na celý nákup i na poštovné. Podívejte se, který slevový kupon Countrylife Vám ušetří nejvíce!