Digi TV slevové kupóny, kódy a slevy

Digi TV sleva

Společnost DIGI CZ je televizním operátorem a provozovatelem DIGI TV – televizního vysílání přes satelit a internet s více než desetiletou historií na českém trhu.

Nabídka satelitní DIGI TV i televize přes internet DIGI2GO obsahuje samostatné balíčky START, ZÁKLADNÍ a SPORT PLUS, dále pak doplňkové balíčky EXTRA, SPORT, HBO a CINEMAX. Celkovou programovou nabídku pak obsahuje balíček MAXI.

Využijte při nákupu slevové kupony Digi TV a ušetříte! U nás na Kuponka.cz najdete vždy jen ty aktuální a platné slevové kódy Digi TV. Správná sleva je ta, která Vám ušetří nejvíce. Pečlivě vybírejte, na Digi TV máme různé slevy na konkrétní zboží, kategorie, na celý nákup i na poštovné. Podívejte se, který slevový kupon Digi TV Vám ušetří nejvíce!

https://cz.digi.tv/

Nejnovější slevové kupony Digi TV

 logo

Objednejte si televizi přes satelit nebo přes internet od DIGI TV v balíčku Maxi a pokud objednáte do konce týdne, získáte až 200 Kč slevu měsíčně, balíček Maxi s kompletní programovou nabídky vás vyj... více ››

Bez kódu!

Kategorie:


 logo

V letní akci Digi TV získáte 50 % slevu na příjem satelitní TV a TV po internetu na 6 měsíců! Zahoďte svůj starý settopbox a sledujte televizní programy v té nejvyšší kvalitě přes Digi TV a za polovič... více ››

Bez kódu!

Kategorie: