Dormeo slevové kupony

0 platných slevových akcí na dormeo.cz
Máme pro Vás dnes platné slevové kódy Dormeo, slevy, akce a tipy na výprodeje! Slevy Dormeo denně hlídáme a aktualizujeme, využijte slevové poukazy na nákup, ušetříte na vybraném sortimentu, využijte slevový kód platný podle výše objednávky, získejte dárek navíc nebo v eshopu Dormeo využijte dopravu zdarma.

Ve zkratce o historii

Společnost Dormeo vstoupila na trh již v roce 2002, tehdy s první pěnovou matrací, která se stala hitem v osmi zemích střední a východní Evropy a probudila v lidech zájem o kvalitní spánek a o možnosti, jak jej dosáhnout.

V roce 2005 už měla značka Dormeo na kontě ke třiceti dalším produktům – a kromě matrací se již jednalo také o speciální polštáře, přikrývky a další potřeby. V roce 2007 firma docílila prvních úspěchů při práci s tzv. paměťovou pěnou, která znamenala ve svém odvětví revoluci. Dormeo se může pochlubit již úctyhodnou řádkou vlastních výrobků – je jich cca 70.

V roce 2009 Dormeo proniká také do Velké Británie a začíná se věnovat i dětským matracím. O dva roky později vzniká patentovaná technologie pěnových pružin a značka rychle expanduje na další kontinenty.

V současnosti vlastní matrace a další doplňky pro zdravý spánek jenom ve střední a východní Evropě na 8 000 000 lidí. Dormeo již působí ve 40 světových zemích a počet produktů této značky se rozrostl na cca 300.

Kde produkty Dormeo zakoupit?

Matrace a další výrobky značky Dormeo můžete zakoupit v mnoha autorizovaných a partnerských prodejnách po celé České republice. Velice pohodlně však můžete nakupovat prostřednictvím internetového obchodu Dormeo.cz, kde naleznete veškerý sortiment pečlivě a přehledně setříděný a kde Vás také čeká vyčerpávající dávka informací o každém zboží i o kvalitním spánku a souvisejících tématech obecně.

V online obchodě Dormeo.cz můžete nakupovat také na splátky, a navíc můžete využít celou řadu výhod v podobě akčních slev či slevových kupónů a poukazů – nebo se můžete stát členy věrnostního programu Club 5, který nabízí další škálu bonusů a benefitů.

Slevové kupóny Dormeo, slevy, akce a Club 5

Při nákupu na Dormeo.cz můžete uplatnit velice výhodné slevové kupóny a akční kódy, kterými si zajistíte i významnou slevu na celou objednávku. Online obchod také průběžně přichází s nabídkou akčních slev a výprodejů, díky nimž můžete ušetřit někdy i 60 % nebo získat zajímavý dárek zdarma.

Za pozornost však rozhodně stojí věrnostní program Club 5, který umožňuje získávat na vybrané druhy zboží až 70% slevy, odložit splátky až o dva měsíce, vrátit zboží až do 30 dnů od zakoupení apod. Kromě toho Club 5 nabízí zvýhodnění ceny dopravy, dostanete vstupní dárek zdarma a v pravidelných soutěžích můžete vyhrát slevové kupóny nebo jiné zajímavé a atraktivní ceny.

Pokud chcete zlepšit kvalitu nejen svého spánku, ale i celého života, potom byste měli rozhodně online obchod Dormeo.cz nebo některou kamennou prodejnu Dormeo navštívit.