Dormeo slevové kupony

4 platné slevy na dormeo.cz
Máme pro Vás dnes platné slevové kódy Dormeo, slevy, akce a tipy na výprodeje! Slevy Dormeo denně hlídáme a aktualizujeme, využijte slevové poukazy na nákup, ušetříte na vybraném sortimentu, využijte slevový kód platný podle výše objednávky, získejte dárek navíc nebo v eshopu Dormeo využijte dopravu zdarma.

Ve zkratce o historii

Společnost Dormeo vstoupila na trh již v roce 2002, tehdy s první pěnovou matrací, která se stala hitem v osmi zemích střední a východní Evropy a probudila v lidech zájem o kvalitní spánek a o možnosti, jak jej dosáhnout.

V roce 2005 už měla značka Dormeo na kontě ke třiceti dalším produktům – a kromě matrací se již jednalo také o speciální polštáře, přikrývky a další potřeby. V roce 2007 firma docílila prvních úspěchů při práci s tzv. paměťovou pěnou, která znamenala ve svém odvětví revoluci. Dormeo se může pochlubit již úctyhodnou řádkou vlastních výrobků – je jich cca 70.

V roce 2009 Dormeo proniká také do Velké Británie a začíná se věnovat i dětským matracím. O dva roky později vzniká patentovaná technologie pěnových pružin a značka rychle expanduje na další kontinenty.

V současnosti vlastní matrace a další doplňky pro zdravý spánek jenom ve střední a východní Evropě na 8 000 000 lidí. Dormeo již působí ve 40 světových zemích a počet produktů této značky se rozrostl na cca 300.

Kde produkty Dormeo zakoupit?

Matrace a další výrobky značky Dormeo můžete zakoupit v mnoha autorizovaných a partnerských prodejnách po celé České republice. Velice pohodlně však můžete nakupovat prostřednictvím internetového obchodu Dormeo.cz, kde naleznete veškerý sortiment pečlivě a přehledně setříděný a kde Vás také čeká vyčerpávající dávka informací o každém zboží i o kvalitním spánku a souvisejících tématech obecně.</