Drogeo slevové kupony

2 platné slevy na ageo.cz
Máme pro Vás dnes platné slevové kódy Drogeo, slevy, akce a tipy na výprodeje! Slevy Drogeo denně hlídáme a aktualizujeme, využijte slevové poukazy na nákup, ušetříte na vybraném sortimentu, využijte slevový kód platný podle výše objednávky, získejte dárek navíc nebo v eshopu Drogeo využijte dopravu zdarma.

Doprava z Drogeo.cz

Vaše zboží Vám dovezou na jakoukoli adresu v České republice, a to ještě tentýž den. Když si jako dopravce vyberete společnost InTime a zároveň cena Vaší objednávky na e-shopu bude nad 1500 Kč, nezaplatíte za dopravu Vašeho nákupu ani korunu, máte ji zdarma.

Máte také možnost osobního odběru. V pracovní dny, od pondělí do pátku, mezi 10. a 18. hodinou si můžete nákup vyzvednout na adrese Politických vězňů 8, 110 00, Praha 1, v kanceláři ve 2. patře.

Zákaznický servis

Jakékoli dotazy na zboží, aktuální slevy, reklamace nebo podrobnosti o sortimentu můžete směřovat na zákaznickou podporu, která se Vám bude věnovat v pracovní dny, od pondělí do pátku, mezi 10. a 18. hodinou: pevná linka: +420 224 247 331, mobilní telefon: +420 607 058 258, e-mail: info@ageo.cz

Sortiment online drogerie Drogeo

Na ageo.cz naleznete bohatý výběr všeho, co můžete potřebovat, nebo kvalitní a luxusní dárky pro každou příležitost. Vše pro praní, úklid, tělovou, pleťovou, dekorativní a vlasovou kosmetiku, ústní hygienu, vše pro muže, ženy i děti. Nechybí sortiment pro zdraví, PROFI kosmetika, domácí potřeby, BIO a EKO drogerie, parfémy a dárkové sady.

35000 produktů skladem a sortiment se prakticky nepřetržitě rozšiřuje. Žádné předražené zboží, a ještě můžete počítat se slevovými kupóny, akcemi a speciálními cenově výhodnými nabídkami. Mezi bestsellery najdete nejúspěšnější a nejčastěji nakupované položky.

Platby

  1. a) Využít můžete rychlý a bezpečný způsob placení ON-LINE kartou. Platba kartou je chráněna protokolem 3D-Secure, a je tedy naprosto bezpečná.
  2. b) Pro majitele účtů u následujících peněžních ústavů mBank, Česká spořitelna, Reiffeisenbank, Komerční banka a Fio banka je k dispozici platba ON-LINE bankingem.
  3. c) Také je možná platba klasickým bankovním převodem.
  4. d) A v neposlední řadě můžete využít platbu v hotovosti při převzetí zboží.

Charita

Máte ojedinělou možnost prostřednictvím Vašeho nákupu přispět na dobročinné účely. Nebude Vás to stát žádné peníze navíc a můžete si vybrat, komu ze tří možných organizací budou peníze zaslány. Jsou to: Liga proti rakovině Praha, Lékaři bez hranic a Obědy pro děti. Tuto možnost nabízí ageo.cz jako úplně první mezi on-line obchody na českém trhu.

Nákup drogerie pohodlně z domova

Drogeo.cz Vám může, nejen prostřednictvím slev, ušetřit Vaše peníze, ale také čas strávený v obchodě a ve frontách u pokladen, a ještě nebudete muset nosit těžké tašky s čisticími či pracími prostředky. Využijte mimořádně výhodné slevové kupony, a i Vy začněte nakupovat drogerii na drogeo.cz.