Kafe.guru slevové kupóny, kódy a slevy

Kafe.guru sleva

Kafe.guru – zahoďte dosavadní kávové zvyky. To je první krok jak si vychutnat skvělou kávu. Aby z Vás byl skutečný Kafe.Guru, bude to chtít trochu času a trpělivosti, ale stojí to za to. Na webu kafe.guru získáte veškeré zásadni informace, koupíte opravdu čerstvou kávu nebo kávové předplatné. K objednávce kávy si přidejte také první pořádný šálek na kávu. Nabídka obsahuje čerstvou brazilskou, etiopskou a guatemalskou kávu. V rámci nabídky Kávové předplatné obdržíte po dobu tří měsíců každý měsíc třikrát balíček čerstvě pražené kávy o hmotnosti 150 g – vhodné i jako originální dárek.

Využijte při nákupu slevové kupony Kafe.guru a ušetříte! U nás na Kuponka.cz najdete vždy jen ty aktuální a platné slevové kódy Kafe.guru. Správná sleva je ta, která Vám ušetří nejvíce. Pečlivě vybírejte, na Kafe.guru máme různé slevy na konkrétní zboží, kategorie, na celý nákup i na poštovné. Podívejte se, který slevový kupon Kafe.guru Vám ušetří nejvíce!

http://www.kafe.guru

Nejnovější slevové kupony Kafe.guru

 logo

Čerstva káva od Kafe.guru se slevou 20%   V objednávce použijte kupon "jedinecerstva" a obdržíte slevu 20% na nákup kávy.... více ››

Slevový kód:

Kategorie: