Lindex slevové kupony

4 platné slevy na lindex.com
Máme pro Vás dnes platné slevové kódy Lindex, slevy, akce a tipy na výprodeje! Slevy Lindex denně hlídáme a aktualizujeme, využijte slevové poukazy na nákup, ušetříte na vybraném sortimentu, využijte slevový kód platný podle výše objednávky, získejte dárek navíc nebo v eshopu Lindex využijte dopravu zdarma.

🔔 Co je to More at Lindex?

More at Lindex je věrnostní program společnosti Lindex. Členové mohou získat zvláštní nabídky a výhody. Jako člen programu More at Lindex budete dostávat přizpůsobené nabídky, výhody a sdělení na základě historie vašich nákupů, voleb a preferencí.

V části „Můj Lindex“ na lindex.com nebo v aplikaci Lindex můžete kdykoli aktualizovat své preference a zvolit, prostřednictvím kterých kanálů s vámi máme komunikovat, např. e-mailem nebo textovými zprávami. Případně se také můžete obrátit na zákaznický servis.

Informace o tom, jak společnost Lindex zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v eshopu Lindex v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů společnosti Lindex.

  • Členství v programu More at Lindex je bezplatné.
  • Pokud se chcete stát členem, musí vám být aspoň 18 let a musíte pobývat na území České republiky.
  • Členství se vztahuje na jednotlivce – fyzické osoby.
  • Věrnostní program platí na celém území státu pobytu.

🔔 Jak na vrácení zboží od Lindexu?

Lhůta pro vrácení nevhodné velikosti, nepadnoucí střih nebo z jakéhokoliv jiného důvodu je u nezlevněného zboží Lindex 60 dnů, pro vrácení zlevněného zboží platí 14denní lhůta, která se počítá ode dne doručení zásilky. Pokud si přeje vrátit některé zboží u objednávky, postupujte následovně. Zboží musí být nepoškozené a nenošené. Zboží z online prodeje Lindex lze také vrátit osobně na některé z prodejen Lindex, při vracení nezapomeňt vzít s sebou účtenku. Pokud nemáte prodejnu Lindex poblíž, využijte odeslání pošou.

  • Zboží pečlivě zabalte, klidně do původního přepravního obalu a ke vracenému zboží přiložte formulář pro vrácení zboží, který je přiložen při doručení balíčku. Formulář pečlivě vyplňte, pokud ho již nemáte, obraťte se na zákaznický servis Lindex, který vám formulář poskytne.
  • Zabalané zboží odešlete, ideálně Českou poštou, případně přes Zásilkovnu na adresu: Lindex, Avion Shopping Park, Rudná 3114, 700 30 Ostrava. Jak je obyklé, zásilku je vhodné pojistit a ponechat si stvrzenku o odeslání.
  • Po přijetí zásilky ve skladu Lindex budete informování emailem a začne běžet 14denní lhůta pro vrácení finanční částky za zboží. Finance budou vráceny stejným způsobem jako bylo placeno při objednání, tedy na bankovní účet či platební kartu. Pokud bylo placeno dárkovou kartou, bude částka vrácena vystavením nové dárkové karty na odpovídající částku.

Vrácení nevhodného zboží osobně na prodejně Lindex je zdarma, při vracení prostřednictvím zásilky jdou náklady na odeslání za Vámi.

🔔 Mohu oblečení Lindex vyměnit za jinou velikost nebo barvu?

Pokud si přejete zboží vyměnit například za jinou velikost, nejprve je potřeba zboží vrátit, nejlépe osobně na prodejně a následně zakoupit jinou velikost. Výměna zboží je podmíněna vrácením nepoškozeného zboží a předložením dokladu o nákupu.