Mentis Lab slevové kupóny, kódy a slevy

Mentis Lab sleva

Mentis Lab, s.r.o. je český start-up přinášející na trh unikátní řadu přírodních nootropik, někdy také označovaných jako chytré drogy.

Jedná se o prémiové a pečlivě vyladěné směsi z tradičních i exotických rostlin bojující proti negativním důsledkům současné moderní doby. Pomáhají rychle doplnit energii a zlepšit koncentraci, dlouhodobě podporují vitalitu, účinně odbourávají stres nebo eliminují trému.

Jeden ze zakladatelů Mentis Lab trpí intolerancí na kofein, proto se už na škole začal zajímat o alternativu, která by ho nabudila a přitom byla šetrná k jeho tělu. Nakonec se inspiroval přírodními nootropiky v zahraničí (zejména USA a Velké Británii), následně se rozhodl vyrábět podobně špičkové produkty přímo v České republice. V roce 2017, po roce intenzivního vývoje, Mentis Lab svými produkty rozšířil českému zákazníkovi obzor v oblasti zlepšení fyzické kondice a lidské psychiky.

Všechny produkty Mentis Lab jsou vyráběny ve společnosti s certifikátem správné výrobní praxe a jsou zcela nenávykové. Firma Mentis Lab dbá na kvalitu použitých ingrediencí, aby zajistila prvotřídní úroveň svých produktů.

https://www.mentislab.cz/

Nejnovější slevové kupony Mentis Lab

 logo

Přírodní nootropika zlepšující funkce mozku, posilující paměť, schopnost koncentrace i učení od firmy Mentis Lab zakoupíte s naším slevovým kódem o 15 % výhodněji. Slevový kupon uplatníte na libovolné... více ››

Slevový kód:

Kategorie:


 logo

V eshopu Mentis Lab můžete využít náš slevový kód, díky kterému si zajistíte 5% slevu na celou objednávku! Mentis Lab vám nabízí certifikovaná nootropika vlastní výroby od pomoci při hubnutí a redukci... více ››

Slevový kód:

Kategorie:


Další informace o Mentis Lab

Sortiment kapslí Mentis Lab

 

V nabídce vlastního eshopu Mentis Lab najdete 6 druhů kapslí pro zlepšení funkce mozku, posílení paměti, schopnosti koncentrace a učení nebo zlepšení duševní rovnováhy.

 

Mentis Max – Řešení pro chvíle maximálního vypětí. Posiluje paměť, koncentraci a pozornost. Stimuluje rychlost zpracování informací a vyjadřování. Zvyšuje duševní výkonnost a podporuje kognitivní funkce.

 

Mentis Vital – Stvořený pro aktivní život. Kombinací rostlinných produktů a vitamínů B6 a B12 posiluje vitalitu, snižuje pocit vyčerpání a pomáhá k efektivnímu využívání tuků v organismu.

 

Mentis Zen – Recept na trvalou pohodu. Podporuje psychickou odolnost a zvládání dlouhodobého stresu a úzkosti. Zlepšuje paměť a soustředění.

 

Mentis Up – Pomocník pro odraz ze dna. Zlepšuje okamžitou náladu a pomáhá zvládat období psychické nepohody.

 

Mentis Chill – Rychlý pomocník pro stresové situace. Napomáhá okamžitému zklidnění a zlepšuje duševní rovnováhu.

 

Mentis Krill – Zdroj nové generace Omega-3 nenasycených mastných kyselin. Podporuje rozvoj funkcí srdce a mozku. Pomáhá předcházet řadě vážných onemocnění.

Využijte při nákupu slevové kupony Mentis Lab a ušetříte! U nás na Kuponka.cz najdete vždy jen ty aktuální a platné slevové kódy Mentis Lab. Správná sleva je ta, která Vám ušetří nejvíce. Pečlivě vybírejte, na Mentis Lab máme různé slevy na konkrétní zboží, kategorie, na celý nákup i na poštovné. Podívejte se, který slevový kupon Mentis Lab Vám ušetří nejvíce!