Orsay slevové kupony

0 platných slevových akcí na orsay.com
Máme pro Vás dnes platné slevové kódy Orsay, slevy, akce a tipy na výprodeje! Slevy Orsay denně hlídáme a aktualizujeme, využijte slevové poukazy na nákup, ušetříte na vybraném sortimentu, využijte slevový kód platný podle výše objednávky, získejte dárek navíc nebo v eshopu Orsay využijte dopravu zdarma.

Internetový obchod Orsay

Online obchod Orsay.cz Vám přináší možnost pohodlného nakupování z tepla a klidu domova. V eshopu naleznete stejně rozsáhlý sortiment jako na klasických prodejnách. Vybírat si můžete z „trendy“ novinek nebo kolekcí i různých speciálních nabídek nebo výprodejů. Naleznete zde trička, topy, šaty, halenky, svetry, bundy, sukně, kalhoty, džíny, legíny a mnoho dalšího včetně bohaté nabídky doplňků zahrnující vše od klobouků, šátků či rukavic, až po kabelky, pásky, nebo dokonce špičkové parfémy.

Nakupování u Orsay je tak vždy radostí, ať už se jedná o internetový obchod Orsay.cz, kde Vás potěší pohodlí a množství výhod, nebo „kamenná“ prodejna, která Vás zase okouzlí vřelým přístupem.

Historie společnosti

Společnost Orsay není na poli módy rozhodně žádným nováčkem. První obchody vznikly v roce 1975 v sousedním Německu. Úplně první prodejna byla otevřena v Karlsruhe na ploše 70 metrů čtverečních. Velice rychle se však počet obchodů rozrostl na 35 a počet zaměstnanců vzrostl na úctyhodných 220.

Koncem 70. let byla dokončena stavba centrály společnosti ve Willstätt-Eckartsweieru a následoval prudký nárůst počtu poboček i množství zaměstnanců. V roce 1985, kdy obchod slavil 10. výročí, již fungovalo na 58 obchodů, ačkoli zatím stále jen v domácím Německu. Hlavní expanze a růst tedy firmu teprve čekal.

K začátku 90. let počet poboček Orsay dosáhl stovky a zároveň množství zaměstnanců přesáhlo hranici 1000 osob. Během následujících let se společnost konečně podívala také za hranice – do Rakouska a později do Švýcarska. V roce 1997 následovala expanze do Polska a o rok později přišla přelomová událost – vznikl první online obchod Orsay.com a firma konečně pronikla i do České republiky.

Pak už to šlo ráz na ráz. Firma se rozšířila do ostatních zemí střední Evropy, následovala jižní a východní Evropa a poté další státy, dokonce již mimo náš kontinent. V roce 2008, kdy Orsay slavila desáté výročí vstupu na český trh, měla společnost již 550 obchodů ve 23 zemích světa.

Společnost Orsay a její současnost

Orsay má dnes na 680 obchodů v 26 zemích světa. V pobočkách si společnost zakládá na profesionálním a individuálním přístupu, ale také na přívětivé, přátelské atmosféře, do které se budou zákaznice vždy rády vracet.

Obchody Orsay se zaměřují na silné a sebevědomé ženy, které touží vyjádřit svůj jedinečný vkus, ale zároveň jsou znalé módních trendů. Sortiment zahrnuje oblečení a doplňky – vždy s důrazem na možnost stylových, perfektních kombinací. V nabídce najdete módu pro každou příležitost i náladu.