Tchibo slevové kupony

1 platná sleva na tchibo.cz
Máme pro Vás dnes platné slevové kódy Tchibo, slevy, akce a tipy na výprodeje! Slevy Tchibo denně hlídáme a aktualizujeme, využijte slevové poukazy na nákup, ušetříte na vybraném sortimentu, využijte slevový kód platný podle výše objednávky, získejte dárek navíc nebo v eshopu Tchibo využijte dopravu zdarma.

Další výhody nákupu v řetězci Tchibo

Tchibo nenabízí jen slevové kupóny a dopravu zdarma. Hlavní důvody, proč je tento řetězec tak populární a prosadil se na trzích v mnoha zemích, spočívají jistě jinde – a to zejména v nejvyšší kvalitě veškerého prodávaného zboží, ve skvělé kávě, v profesionálních službách a zárukách serióznosti a spolehlivosti při nákupu.

Ochutnávka z historie

Řetězec Tchibo založil v roce 1949 v Německu Max Herz a jeho společník Carl Tchilinghiryan. První obchod vyrostl v Hamburku a v následujících letech zažívala společnost doslova tryskový rozkvět. Již v roce 1958 se v Německu nacházelo na 77 obchodů, které nabízely špičkovou kávu a také další, doplňkový sortiment v podobě různých kávových specialit. Současnému konceptu a šíři sortimentu byl však tehdejší prodej ještě na míle vzdálený.

Jen o pár let později, v roce 1965, měl řetězec na kontě již 400 obchodů ve všech spolkových zemích. V tomto roce také firmu převzal syn Maxe Herze, Michael. Následovala expanze firmy na domácí půdě, ale také proniknutí do zahraničí.

Tchibo v České republice

V roce 1991 společnost Tchibo konečně vstoupila také na český trh a vznikla speciální značka kávy Jihlavanka, která si u nás získala širokou oblibu. Ke zlomovému přerodu ve způsobu fungování a v konceptu prodeje došlo roku 2004. Tehdy u nás začala značka Tchibo nabízet také širokou škálu spotřebního sortimentu, a to prostřednictvím vznikající sítě kamenných prodejen. První taková prodejna u nás vznikla v Brně. V roce 2008 došlo ke spuštění internetového obchodu Tchibo.cz.

O čtyři roky později rozjíždí Tchibo již třicátý kamenný obchod u nás. Když k tomu připočteme desítky dalších prodejních míst, je jasné, že řetězec vytvořil v České republice dostatečně hustou síť, aby se přiblížil každému zákazníkovi.

Způsob prodeje a sortiment Tchibo

V obchodech Tchibo najdete široký sortiment zboží. Samozřejmostí je vskutku rozsáhlý výběr nejkvalitnější kávy, kávových specialit a různého souvisejícího zboží. Kromě toho však obchody nabízejí také další sortiment, který zahrnuje jak potravinové zboží, tak i další produkty, mezi nimiž nechybí spotřební elektronika, oblečení a módní doplňky, sportovní potřeby, hračky, vybavení a potřeby pro domácnost apod.

Každý týden navíc řetězec Tchibo přichází se zcela jedinečnou kolekcí zboží. Toto zboží můžete zakoupit nejen v obchodech, ale také na speciálních prodejních místech anebo samozřejmě prostřednictvím internetového obchodu Tchibo.cz.