Tipy od Kuponky

 

Posílení imunity


Ocitáte se v začarovaném kruhu, kdy skáčete z jedné nemoci do druhé? Stále se vám lepí na paty únava, rýma a kašel? Nejste v situaci, kdy si můžete dovolit zůstat doma a pořádně chřipku vyležet? Snažíte se svou nemoc „přechodit“ a cítíte se stále hůř a hůř. Zaměřte se na příčinu tohoto počínání, což je oslabená imunita.

 

Chemikálie z ovzduší, léky jako například antibiotika, nedostatek pohybu, dlouhodobé vypjaté stresové situace nebo špatné stravování, jsou nejčastějšími příčinami oslabené imunity. Ovšem jak proti tomu bojovat? Jak posílit svoji imunitu a vytvořit si tak pevné zdraví pro tyto příchozí situace?

 

Odpověď je samozřejmě pravidelný pohyb, zdravá strava, pitný režim a vyhýbat se stresovým situacím. Ovšem ruku na srdce, při pracovním vytížení je velmi těžké najít si čas pro pobyt v přírodě, uklidnit svou mysl a po práci má člověk chuť na pořádné jídlo, které nám bohužel nedodá takový přísun vitamínů, jaký bychom potřebovali pro silnou obranyschopnost.

 

Babička by vám jistě poradila nějaký silný odvar z bylinek, rakytník nebo hlívu ústřičnou. A poradila by vám velmi dobře! Rakytník a hlíva ústřičná jsou neuvěřitelným zdrojem vitamínů. Hlíva ústřičná také příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi, zvyšuje odolnost proti infekcím a zvyšuje tvorbu červených krvinek. Rakytník je naopak utajená vitamínová bomba. Výrazně posiluje imunitní systém, reguluje krevní oběh, čistí organismus, rozpouští hleny, zabraňuje vypadávání vlasů a mnoho dalšího.

 

Na www.terezia.eu si můžete objednat obojí v jednom! Hlíva ústřičná v kombinaci s rakytníkovým olejem je velmi účinná obrana proti oslabené imunitě. Tento doplněk stravy je pouze na přírodní bázi, tudíž se nemusíte obávat vedlejších účinků. Můžete očekávat pouze posílenou imunitu, vitalitu a pevné zdraví. Na sortiment od Terezia můžete využít i slevový kód na 15% slevu.

 

Internetová lékárna Pilulka.cz nabízí širokou škálu doplňků stravy, které vám pomohou s bojem proti oslabené imunitě a nachlazením. V dnešní době není nic neobvyklého tyto doplňky užívat. Chceme přeci jen pro své tělo to nejlepší i přesto, že nám některé situace nedovolí trávit hodiny v přírodě a vést dokonalou životosprávu. I do online lékárny Pilulka máme pro Vás připravené slevové kupony!

 

Tyto pomocníky naleznete také na www.prozdravi.cz. Zvolte si vhodný doplněk pro posílení imunity a užívejte jej v kombinaci se smíchem. Samozřejmě je bláznovství smát se jen tak z ničeho, když ani člověku do smíchu není. Ovšem, když si po práci pustíte místo tragických zpráv komedii, u které se od srdce zasmějete a zároveň potěšíte své tělo přísunem vitamínů z přírodních doplňků, tak věřte, že vaše imunita bude neporazitelná.

Napsala kuponka Prosinec 3, 2016