Slevový kupon H&M a jeho použití

Tento slevový kupón H&M je již neplatný, využít můžete tyto:

H&M poštovné zdarma

Slevový kupón H&M na -10%20% sleva H&M na dětské oblečení

Platnost kuponu již vypršela!

H&M logo

Bez kódu!

HM dětské oblečení se slevou 20 %

 

Během prvních dvou dubnových týdnů ušetříte se slevovým kupónem H&M celých 20 % na dětském oblečení! Slevový kupón do H&M si vytiskněte nebo ukažte na svém mobilním telefonu a uplatněte na pokladně. Sleva na dětskou módu do H&M je platná na veškerý dětský sortiment oblečení při nákupu nad 700 Kč.

 

HM sleva

Ukažte na pokladně v kamenném obchodě tento kupón kdykoliv od 30. března do 16. dubna 2017 při nákupu dětské kolekce nad 700Kč a získáte -20%!

Kupón platí od 30. března do 16. dubna 2017 v kamenných obchodech H&M v České republice. Kupón vytiskněte nebo ho ukažte na pokladně během svého nákupu prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu.
Kupón musí být uplatněn v době nákupu. Sleva bude odečtena na pokladně. Nelze uplatnit na předešlé nákupy. Sleva nemůže být kombinována s jinými výhodnými nabídkami a slevami. Nelze použít na nákup dárkové karty. V případě vrácení zboží zakoupeného prostřednictvím tohoto kupónu bude zaplacená částka vrácena na H&M kartu pro vrácení zboží. Tato nabídka platí v kamenných obchodech H&M v České republice od 30.3. do 16.4. 2017.


Kategorie: