Sleva Sconto Nábytek a její využití

Tento slevový kupón Sconto Nábytek je již neplatný, využít můžete tyto:

30-45% sleva do Sconto nábytek35% sleva ve Sconto nábytek

Platnost kuponu již vypršela!

Sconto Nábytek logo

Bez kódu!

35% sleva ve Sconto nábytek

 

Sleva 35% na nábytek ve Sconto. Slevový kupón Sconto platí jen do neděle, akce platí na celý nákup nábytku. Slevy se počítají z běžných cen a lze je využít pouze u nezlevněného zboží. Akce lze využít na nezlevněný nábytek, na bytové doplňky získáte slevu 15 %.

 

sconto sleva

 

Pravidla akce 35% sleva na nábytek 13 . – 16 . 7. 2017 www.sconto.cz

1. Akce 35% sleva na nábytek platí jen na nové nákupy uskutečněné ve dnech 13. – 16. 7. 2017. Slevu nemohou žádat zákazníci ke smlouvám uzavřeným dne 12. 7. 2017 a dříve.
2. Akce platí na celý nákup nábytku. Slevy se počítají z běžných cen a lze je využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena.
3. Akce se nevztahuje na služby, zboží z aktuálního reklamního prospektu, kuchyňské spotřebiče, dřezy, vodovodní baterie a již zlevněné zboží. Slevy nelze sčítat.
4. Akce se vztahuje výhradně na nábytek, nevztahuje se na nákup bytových doplňků. Na bytové doplňky bude poskytnuta zákazníkům sleva 15%.
5. Nákupem bytových doplňků se rozumí: nákup dekorací, textilu, koberců, svítidel, hraček, polštářů, přikrývek, kuchyňského nádobí, koupelnových doplňků a zboží pro domácnost. Ve všech těchto případech bude zákazníkovi poskytnuta sleva 15%. Nevztahuje se na bytové doplňky v aktuálním letáku a ve výprodeji.
6. U zboží, které nebylo odebráno ihned, musí být zaplacena záloha min. 30% z ceny zboží. Upozorňujeme zákazníky, že v případě stornování objednávky nebude záloha vrácena.
7. Tato akce platí i pro objednávky přes e-shop.
8. Akce nemůže být kombinována s jinými marketingovými akcemi společnosti Sconto Nábytek. Slevu je nutné čerpat pouze ve dnech platnosti akce. Pozdější uplatnění slevy nebudou akceptována.

 

0 Komentářů k "35% sleva ve Sconto nábytek"