Sleva Kika a její využití

Tento slevový kupón Kika je již neplatný, využít můžete tyto:KIKA – Sleva na celý nákup ve výši DPH!

Platnost kuponu již vypršela!

Kika logo

Bez kódu!

KIKA bez DPH od 27.1. do 29.1.

 

Nakupujte o víkendu v eshopu nebo obchodních domech KIKA a získejte slevu ve výši DPH z celého Vašeho nákupu! Sleva Kika lze využít na kompletní sortiment obchodu, bytové doplňky, dekorace, bytový textil, veškerý bytový i zahradní nábytek.

 

kika bez dph

*Odečet DPH znamená slevu 17,36 % z celkové původní hodnoty zboží. Z právních důvodů nemůže Kika Nábytek s.r.o. odečíst DPH jako takové, účtenka bude obsahovat DPH. Slevu nelze vyplatit v hotovosti. Slevu není možné kumulovat a nevztahuje se na zboží ve výprodeji, uvedené v letáku, s označením ,,Super cena“ a ,,Akce“. Sleva se nevztahuje na nákup elektrospotřebičů, kuchyní Blogg, podlah, kočárků JOOLZ, trampolín, bazénů, vířivek, bazénového příslušenství a infrasaun. Není možné kombinovat s jinými akcemi. Sleva neplatí na již uzavřené kupní smlouvy a na nákup kika dárkových karet. Sleva z dosavadních prodejních cen.

Akce platí při nákupu ve všech obchodních domech KIKA nebo na e-shopu www.kika.cz. Po dobu trvání akce je na e-shopu uvedená konečná akční cena, která již zohledňuje všechny poskytnuté slevy.