Slevový kupon Pink or Blue a jeho použití

Tento slevový kupón Pink or Blue je již neplatný, využít můžete tyto:

Pinkorblue výprodej dětského zboží až -70 %10% sleva na kočárky, hračky, autosedačky a vše pro děti

Platnost kuponu již vypršela!

Pink or Blue logo

Slevový kód:

10% slevový kupon Pink or Blue

 

Hračky, autosedačky, kočárky, dětský nábytek i oblečení pro miminka, kojence a batolata z eshopu PinkOrBlue.cz zakoupíte se slevovým kódem o 10 % levněji! Sleva je platná na celý sortiment kromě výjimek uvedených níže. Sleva je platná pouze do pondělní půlnoci!

 

TIP: Při objednávce nad 850 Kč neplatíte u Pink or Blue žádné poštovné

 

 

*Slevový kupón Pink or Blue v hodnotě 10 % je platný pouze ve dnech 29.-30.10.2017  na Vaši objednávku a je jednorázový.

Kupón se dá uplatnit pouze na výrobky skladem. Tento kupón neplatí na výrobky podkategorie „Pleny a vlhčené ubrousky“, dárkové certifikáty, knihy a nelze ho uplatnit na výrobky značek 4You, AFFENZAHN; ALVI, BABY ART, BABYZEN YOYO, BERGTOYS, BRITAX RÖMER, BUGABOO, Ceevee, DerDieDas, DOONA, GB, HAUCK, HTS BESAFE, ICOO, iKon, Jané, JOIE, KIDDY, LÄSSIG, McNeill, MOON, MY CLOBY, NIKIMOTION, NUNA, PEG PEREGO, SAFETY 1ST, Scout, TFK, TINY LOVE, Take it Easy a na vybrané výrobky BABYBJÖRN, CHICCO, CYBEX und QERIDOO.

Kombinace s jinými slevami je vyloučena. Kupón se nedá dodatečně uplatnit v objednávce po jejím dokončení. Jeho vyplacení je vyloučeno. Kupón se dá použít jen při internetové objednávce. Při snížení minimální hodnoty objednávky v důsledku vrácení některých výrobků si ponecháváme právo kupón stornovat. Pročtěte si prosím také naše Všeobecné obchodní podmínky.

 

 


Kategorie: ,

 

0 Komentářů k "10% sleva na kočárky, hračky, autosedačky a vše pro děti"