Podrobnosti slevového kupónu

Tento slevový kupón Pink or Blue je již neplatný, využít můžete tyto:8% sleva na kočárky, hračky, autosedačky a vše pro děti

Platnost kuponu již vypršela!

Slevový kód:

Slevový kupón Pink or Blue a jeho použití

8% slevový kupon Pink or Blue

 

Hračky, autosedačky, kočárky, dětský nábytek i oblečení pro miminka, kojence a batolata z eshopu PinkOrBlue.cz zakoupíte se slevovým kódem o 8 % levněji! Sleva je platná na celý sortiment kromě výjimek uvedených níže. Sleva je platná pouze do čtvrteční půlnoci!

 

TIP: Při objednávce nad 850 Kč neplatíte u Pink or Blue žádné poštovné

 

 

*Slevový kupón v hodnotě 8% je platný pouze ve dnech  12.-13.07.2017 na Vaši objednávku a je jednorázový. Uplatnit se dá pouze na výrobky skladem. Tento kupón neplatí na výrobky podkategorie “ Pleny a vlhčené ubrousky“, dárkové certifikáty, knihy a nelze ho uplatnit na výrobky značek  ALVI, BABY ART, BABYZEN YOYO, BERGTOYS, BUGABOO, DOONA, HAUCK, HTS BESAFE, ICOO, JOIE, KIDDY, LÄSSIG, MOON, MY CLOBY, NIKIMOTION,  NUNA, PEG PEREGO, SAFETY 1ST, TFK, TINY LOVE a na vybrané výrobky BRITAX, CHICCO a CYBEX Kombinace s jinými slevami je vyloučena. Kupón se nedá dodatečně uplatnit v objednávce po jejím dokončení. Jeho vyplacení je vyloučeno. Kupón se dá použít jen při internetové objednávce. Při snížení minimální hodnoty objednávky v důsledku vrácení některých výrobků si ponecháváme právo kupón stornovat. Pročtěte si prosím také naše Všeobecné obchodní podmínky.

 


 

0 Komentářů k "8% sleva na kočárky, hračky, autosedačky a vše pro děti"