Slevový kupon Pink or Blue a jeho použití

Tento slevový kupón Pink or Blue je již neplatný, využít můžete tyto:10% sleva na kočárky, hračky, autosedačky a vše pro děti

Platnost kuponu již vypršela!

Pink or Blue logo

Slevový kód:

10% slevový kupon Pink or Blue

 

Hračky, autosedačky, kočárky, dětský nábytek i oblečení pro miminka, kojence a batolata z eshopu PinkOrBlue.cz zakoupíte se slevovým kódem o 10 % levněji! Sleva je platná na celý sortiment kromě výjimek uvedených níže. Sleva je platná pouze do pondělní půlnoci!

 

TIP: Při objednávce nad 850 Kč neplatíte u Pink or Blue žádné poštovné

 

sleva pink or blue

* Slevový kupón v hodnotě 10% je platný pouze ve dnech 10.-11.12.2017 na Vaši objednávku  a je jednorázový. Kupóny nelze kombinovat a dají se uplatnit pouze na výrobky skladem. Tyto  kupóny neplatí na výrobky podkategorie „Pleny a vlhčené ubrousky“, dárkové certifikáty, knihy a nelze ho uplatnit na výrobky značek 4You, AFFENZAHN; ALVI, BABY ART, BABYZEN YOYO, BERGTOYS, BRITAX RÖMER, BUGABOO, Ceevee, DerDieDas, DOONA, GB, HAUCK, HTS BESAFE, ICOO, iKon, Jané, JOIE, KIDDY, LÄSSIG, McNeill, MOON, MY CLOBY, NIKIMOTION, NUNA, PEG PEREGO, SAFETY 1ST, Scout, TFK, TINY LOVE, Take it Easy a na vybrané výrobky  BABYBJÖRN, CHICCO, CYBEX und QERIDOO.

 


Kategorie: ,

 

0 Komentářů k "10% sleva na kočárky, hračky, autosedačky a vše pro děti"