Slevový kupon Pilulka a jeho použití

Wobenzym 800 dražé nejlevněji na trhu za 2349 Kč

Platnost:  DÉLE NEŽ TÝDEN 

Pilulka logo

Slevový kód:

Wobenzym 800 dražé nejlevněji na trhu za 2349 Kč

 

V internetové lékarně Pilulka nyní zakoupíte Wobenzym balení 800 dražé za tu nejlepší cenu na českém trhu, využijte k nákupu náš slevový kupón a zaplatíte jen 2349 Kč, nejlevnější nabídka dle Heureka je aktuálně 2421 Kč. Cena je nejen nejnižší na trhu, ale zároveň nezaplatíte ani korunu za dopravu, dopravu máte ZDARMA (po Praze i do 60ti minut)!

 

Slevový kupón Pilulka.cz zadejte v košíku před dokončením objednávky a ihned Vám z ceny bude odečteno 100Kč. Cena po slevě snížena na 2349 Kč místo původních 2439 Kč!

 

 

wobenzym srovnání cen

 

Wobenzym je lék, který obsahuje proteolytické enzymy, kterými je příznivě ovlivňována imunita a zánět (akutní, recidivující i chronický). Při užívání Wobenzymu se také rychle vstřebávají otoky, krevní podlitiny a krevní výrony, ustupuje bolest. Obecně urychluje hojení. Wobenzym je proto vhodný jako podpůrná léčba při nejrůznějších zánětech. Jsou to např. záněty dýchacích cest a močových cest, gynekologické záněty, záněty prostaty, záněty povrchových žil (včetně hemeroidů).

Hodí se také pro bolesti a otoky spojené s úrazy, stavy po operacích (včetně zákroků v oblasti stomatologie a plastické chirurgie). Pomáhá i při zánětlivých aktivacích degenerativního postižení kloubů (artróza) a dalších zánětech pohybového aparátu. Je vhodnou alternativou pro osoby, které nesnášejí nesteroidní analgetika.Wobenzym je také vhodný tam, kde je z nejrůznějších příčin porušena lymfatická drenáž a vzniká lymfedém.

 


Kategorie:

 

Jeden Komentář k “Wobenzym 800 dražé nejlevněji na trhu za 2349 Kč”

 
 

Jeden Komentář k "Wobenzym 800 dražé nejlevněji na trhu za 2349 Kč"