Tipy od Kuponky

 

Tchibo není jen káva


 

Skvělá káva, móda, tematické produkty a slevy. Myslíte si, že tento ráj neexistuje? Jste na omylu. Na www.tchibo.cz tohle všechno najdete.

 

Značka Tchibo je původně německý řetězec obchodů, který nabízí kávu a kávové speciality. Na trhu působí od roku 1991. Avšak roku 2004 se tato značka rozrostla o prodej elektroniky, oblečení, potřeb pro domácnost a mnoho dalšího. Největší oblibu si však získala nabídka, která se každý týden obměňuje dle různé povahy zboží.

 

Tchibo od nedávné doby nabízí také zprostředkování nákupu různých zájezdů. Ovšem základní koncept této společnosti je obměňování sortimentu na týdenní bázi. Každá nabídka nese nějaké téma a nabízí produkty pouze na omezenou dobu. Zboží je dostupné přednostně samozřejmě na e-shopu a pro držitele věrnostní karty TchiboCard je možný prodej s předstihem.

 

Potom je zboží dostupné i v kamenných prodejnách Tchibo. Přes to všechno má Tchibo svůj stálý sortiment kávy včetně limitovaných edic kávy a kávového příslušenství. Kromě tohoto sortimentu nabízí svým zákazníkům kávovary pod značkou, kterou můžete znát jako „Cafissimo“.

 

Doporučujeme také věrnostní program TchiboCard. Stačí se zaregistrovat na www.tchibo.cz, kde vyplníte své údaje a domů vám přijde věrnostní kartička. Pokud jste držitelem této karty, tak sbíráte tzv. věrnostní zrníčka. Za každých 10Kč získáte 1 věrnostní zrnko. Na e-shopu potom naleznete nabídku produktů, které lze „směnit“ za věrnostní zrnka. K tomu všemu máte jako držitel TchiboCard možnost přednostního přístupu k novým týdenním nabídkám v Tchibo e-shopu, a to s pětidenním náskokem.

 

Naleznete tam také skvělé tipy na dárky ke všem možným příležitostem, jakou jsou například narozeniny, Vánoce apod. Navíc v případě svátků jako jsou Vánoce, Velikonoce apod. nabízí Tchibo tematické produkty k výzdobě domácnosti.

Napsala kuponka Prosinec 3, 2016