Pilulka slevové kupony

2 platné slevy na pilulka.cz
Máme pro Vás dnes platné slevové kódy Pilulka, slevy, akce a tipy na výprodeje! Slevy Pilulka denně hlídáme a aktualizujeme, využijte slevové poukazy na nákup, ušetříte na vybraném sortimentu, využijte slevový kód platný podle výše objednávky, získejte dárek navíc nebo v eshopu Pilulka využijte dopravu zdarma.

Dodání v den objednávky

Internetový obchod Pilulka.cz byl první online lékárnou, která zavedla možnost dodání zboží v den objednání. Tuto možnost eshop nabízí pod názvem „Pilulka Auto“ a Vaše objednávka může ve vybraných lokacích dorazit již za 60 minut od jejího potvrzení. Při objednávce v určité výši je navíc doprava zcela zdarma.

Pokud na doručení zas až tolik nespěcháte, můžete si vybrat z řady dalších možností dopravy takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat. A i v ostatních případech platí, že při nákupu nad určitou částku získáváte dopravu zdarma. Pilulka.cz vychází zákazníkům vstříc nejen širokými možnostmi dopravy, ale také celou škálou možných způsobů placení – a to včetně velice oblíbeného rychlého online převodu nebo možnosti hradit zboží z nasbíraných kreditů v rámci věrnostního programu.

Perfektní přehlednost a široký sortiment

Internetová lékárna Pilulka.cz nabízí velice rozmanitý sortiment rozčleněný přehledně do základních kategorií:

  • Volně prodejné léky
  • Doplňky stravy
  • Oči, uši, nos, ústa (veškeré potřeby včetně kartáčků a past, kontaktních čoček a brýlí, sprejů či kapek do uší, inhalátorů a dalších potřeb a příslušenství)
  • Čaje, potraviny
  • Matka a dítě (dětská výživa, kosmetika, vybavení pro péči o dítě, a dokonce hračky)
  • Kosmetika a drogerie
  • Potřeby pro sportovce
  • Zdravotnický materiál
  • Veterinární potřeby
  • Výprodej

Kromě těchto kategorií však můžete mnohem lépe vyhledávat i díky podrobným subkategoriím – a to není zdaleka vše. V sekci „Trápí mě“ totiž naleznete sortiment rozčleněný podle konkrétních obtíží. Snadno tak můžete najít přípravek na jakékoli problémy, aniž byste museli být odborníci, kteří mají všechny léky v malíku. Vyhledávat však můžete i podle seznamu výrobců, značek nebo produktových řad. Maximální přehlednost a spektrum možností pohodlného vyhledávání dělají z eshopu Pilulka.cz jeden ze zákaznicky nejpřívětivějších internetových obchodů svého druhu u nás.

Další výhody nákupu na Pilulka.cz

Online lékárna Pilulka.cz se snaží maximálně přiblížit klientům a určitým způsobem vynahrazovat veškeré služby, kterých se lidem může dostat v kamenné lékárně. Nechybí tedy ani možnost online oborné pomoci a rady, kterou můžete získat telefonicky nebo prostřednictvím emailu (služba zahrnuje dokonce i nutriční poradenství).

Pilulka.cz navíc nespoléhá jen na doručování zboží, ale umožňuje zákazníkům zvolit také možnost osobního odběru v celé řadě kamenných lékáren na mnoha místech České republiky.