Dárkové poukazy k Vánocům – kde koupit a ušetřit

Kuponka.czDárkové poukazy k Vánocům – kde koupit a ušetřit

Elektronické dárkové poukazy

Také jako každý rok sháníte dárky na poslední chvíli? Rozhodli jsem se Vám to pro letošní rok trochu ulehčit a přinášíme Vám par tipů na obchody, které nabízejí elektronické dárkové poukazy na nákupy, které objednáte online, po internetu také kartou nebo převodem zaplatíte a už můžete tisknout. Dárek pro ženy či muže máte během několika minut doma, stačí už jen vložit do obálky.

Některé eshopy s vánočními dárky na poslední chvíli počítají a vzhledem k tomu, že již nebudou moci nabídnout garanci doručení zboží do Vánoc budou nabízet slevy na dárkové poukazy, jako tomu bylo v loňském roce například u parfumerie Notino, sportovního oblečení Nessi sport, maso od Terry’s steak, oblečení Bastard, Luxusní Prádlo.. Jakmile budou slevy na poukazy k dispozici,samozřejmě je doplníme.

Voucher na zážitek nebo dovolenou

Dalším oblíbeným dárkem je rovnou dovolená, nemusí to být rovnou exotika na léto od Invie, ale pod stromečkem potěší i romantický víkend, lázně nebo pobyt na horách se slevou od Travelking, kde jich najdete stovky nejen po celé ČR, ale i v okolních státech.

Jedna z výhodných nabídek je například od FIRO-Tour, kam pro Vás dokonce máme připravenu slevu 1000 Kč na dovolenou.

Dobrým tipem na dárek na poslední chvíli jsou i zážitkové dárky od Zážitky.cz jako například poukaz na let balónem, řízení superstoru Lamborghini, Ferrari, projížďka v tanku, seskok padákem, kurzy vaření, školu smyku, degustační menu.. Výhodou je opět zaplacení online a okamžitě doručení poukazu do emailu, stačí jen vytisknout a náležitě zabalit.

dárkové poukazy a certifikáty

Slevové kupony na vánoční dárkové poukazy

[ninja_tables id=”10531″]

Elektronické dárkové poukazy

[ninja_tables id=”10533″]