Kdy budou dny dopravy zdarma v roce 2019?

Kuponka.czKdy budou dny dopravy zdarma v roce 2019?

Nebudou. V roce 2019 se Heuréka rozhodla veleúšpěšnou akci Dny Dopravy Zdarma zrušit, osmý ročník této akce se letos konat nebude. Vyjádření k tomtuto rozhodnutí od srovnávače cen Heuréka si můžete přečíst níže. Ve zkratce se Heuréka v letošním roce bude soustředit na akci Black Friday a prodeje v hlavní sezoně, tedy Vánoc.

dny dopravy zdarma 2019

Vyjádření z blogu Heuréky:

Sedm ročníků a obrat téměř dvě miliardy korun (1,8 mld korun) – to jsou Dny dopravy zdarma, které jsme pro vás posledních 6 let, a vloni dokonce dvakrát, připravovali. Letos jsme se však rozhodli od tohoto konceptu upustit a akci letos nepořádáme. Čtěte krátké vysvětlení, proč jsme se k tomuto kroku rozhodli.

Pro zákazníky už doprava zdarma není zdaleka tak důležitým benefitem jako dříve. Služby e-shopů se neustále zlepšují a posouvají, a doprava zdarma se stává běžnou doplňkovou službou. Nulové náklady na dopravu často bývají samozřejmostí při objednávkách ve vyšší hodnotě, některé e-shopy dokonce nabízí dopravu zdarma celoročně, a tak ani z jejich strany zájem o účast na akci nerostl.

Rozhodli jsme se proto letos akci nepořádat. Místo toho se budeme soustředit na hlavní sezónu a Black Friday. S tím souvisí mnohem lepší a intenzivnější edukace zákazníků v tomto směru a podpora chytrého nakupování online. 

Samozřejmostí je to, že se budeme i nadále věnovat také vylepšování našich služeb – plánujeme úpravy a zjednodušování administrace, ale i kroky pro lepší edukaci e-shopů tak, abyste z Heureky mohli vytěžit opravdu maximum.

Zajímá vás ke Dnům Dopravy zdarma ještě něco? Neváhejte nám napsat na podpora@heureka.cz, rádi odpovíme.

Zdroj: https://blog.heureka.cz/2019/08/01/dny-dopravy-zdarma-letos-nebudou/